Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... La masuratorile facute de topometrist la cadastrul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

La masuratorile facute de topometrist la cadastrul gratuit care ...

La masuratorile facute de topometrist la cadastrul gratuit care se desfasoara la mine pe strada nu au fost luata in masuratoare fisia de 60 cm in spatele casei pe motiv ca este construit de catre vecin a unei cladiri si mi se spune ca aceasta fisie de 60 cm in spatele casei nu mai este a mea ci ii revine vecinului cu constructia pentru ca este facuta mai de mult timp iar eu nu am revendicat-o Culmea este ca vecinul este acum de acord cu topometristul Cum pot ca in cadastrul nou sa primesc acea fisie la cine trebuie sa ma adesez ?
Va rog daca sunteti dispus sa ma ajutati ,se poate un cont de facebook sau telefon pentru a ma lamuri concret ?
Intai aveti nevoie de bani. Apoi de un avocat priceput si mai ales dispus sa se implice, sa se bata pt. speta dvoastra. Repet, nu va va fi usor, cancerul coruptiei a cuprins intreaga societate.