avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 630 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Casa de asigurari nu a facut plati de catre firma
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Casa de asigurari nu a facut plati de catre firma

Casa de asigurari nu a facut plati de catre firma
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:53, 29 Ianuarie 2021
Si nelamurirea care este ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cas Pop Ana Maria Pop Ana Maria Buna. O nelamurire: sunt PFA pe apicultura si mai am inchiriata o suprafata din casa in valoare de 450 lei pe luna. La plata asigurarii de sanatate mi-au zis ... (vezi toată discuția)
Pfa, contract de asociere in participatiune - ce taxe platesc la stat? livia19 livia19 sunt PFA si am un contract de asociere in participatiune cu o firma, la care am si un contract de munca cu 2 ore pe zi/ 10 ore/saptamana si un salariu brut de ... (vezi toată discuția)
Asigurare de sanatate pentru persoana recent eliberata florinursu24 florinursu24 Buna ziua tuturor,sunt eliberat conditionat de 1 luna de zile,si sunt nelamurit in privinta asigurarii de sanatate,astazi am sunat la cas,unde am cerut ... (vezi toată discuția)