Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Transfer bunuri provenite din reparatii si demolari de ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Transfer bunuri provenite din reparatii si demolari de la o institutie publica (scoala) catre un ONG?

Cum pot transfera bunuri provenite din reparatii si demolari de la o institutie publica (scoala) catre un ONG? Ex uşi, ferestre, lămpi iluminat, etc.
george-neagu, moderator
Prin vanzare.