Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, I urma cu 7 ani sotia mea i-a facut mamei ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, I urma cu 7 ani sotia mea i-a facut mamei ei o donatie ...

Buna ziua,

I urma cu 7 ani sotia mea i-a facut mamei ei o donatie reprezentand 5% dintro proprietate.Mama sotie nu mai doreste cei 5% si vrei sa ii de-a sotiei inapoi.
Care este ce-a mai simpla modalitate de a finaliza acest lucru?
multumesc!
Tot prin donatie, in sens invers.