Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ATUNCI CAND SE RADIAZA O FIRMA TREBUIE INSTIINTAT SI ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ATUNCI CAND SE RADIAZA O FIRMA TREBUIE INSTIINTAT SI ITMUL ? ...

ATUNCI CAND SE RADIAZA O FIRMA TREBUIE INSTIINTAT SI ITMUL ? TREBUIE CEVA DEPUS LA ITM IN LEGATURA CU PAROLA PRIMITA ? MULTUMESC
Nu trebuie depus niciun document la ITM in astfel de situatii.