avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 183 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ATUNCI CAND SE RADIAZA O FIRMA TREBUIE INSTIINTAT SI ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ATUNCI CAND SE RADIAZA O FIRMA TREBUIE INSTIINTAT SI ITMUL ? ...

ATUNCI CAND SE RADIAZA O FIRMA TREBUIE INSTIINTAT SI ITMUL ? TREBUIE CEVA DEPUS LA ITM IN LEGATURA CU PAROLA PRIMITA ? MULTUMESC
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:25, 2 Februarie 2021
Nu trebuie depus niciun document la ITM in astfel de situatii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere revisal cu intarziere magdutza80 magdutza80 Buna ziua. Am o mare problema. Vineri a trebuit sa fac 2 contracte de munca la o firma care nu avea parola de revisal. Le-am facut tarziu, pe la ora 14 cand ... (vezi toată discuția)
Revisal eroare logare piciul piciul buna ziua, am doua firme care au angajat personl incepand cu 01.08.2011, la vremea respectiva au facut inregistrarile in revisalul vechi, avand parole ... (vezi toată discuția)
Revisal nou - nerecunasterea parolei vechi elga50 elga50 Eu am depus pe portalul ITM - in varianta veche REVISAL-ul. In varianta noua, [u]parola nu mai este recunoscuta[/u]. Am fost la ITM unde am primit niste ... (vezi toată discuția)