Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Poate infiinta o Intreprindere Individuala?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Poate infiinta o Intreprindere Individuala?

Un cetățean non UE poate infiinta o Intreprindere Individuala in România?
george-neagu, moderator
Da, un cetățean non UE poate infiinta o Intreprindere Individuala in România.