Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... In cazul in care una din platformele de trading online ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

In cazul in care una din platformele de trading online (ex. Trading212, ...

In cazul in care una din platformele de trading online (ex. Trading212, eToro, Revolut) se va inchide, exista vreo sansa sa imi recuperez banii?

In teorie sunt protejate de FCA, dar din cauza Brexit am inceput sa am griji mai mari.

[ link extern ] /

[ link extern ]
Banuiesc ca asta e material pentru cateva teze de doctorat in drept.