Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Contestatie executare trimisa prin e- mail
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Contestatie executare trimisa prin e- mail

Contestatia la executare poate fi trimisa prin e- mail catre instanta de judecata?
t.andrei, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc

IONEL ILIE a scris:

Da. Sub rezerva depunerii ulterioare a unor exemplare suficiente, in original.