Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. În legătură cu un certificat de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. În legătură cu un certificat de moștenitor deranjez. ...

Bună ziua. În legătură cu un certificat de moștenitor deranjez. Bunica mea și sora acesteia au dezbătut moștenirea în anul2012. Bunica a decedat în urma cu 2ani. Mie nu mi se pare ca să impartit în mod corect moștenirea. Întrebarea mea este dacă pot ataca certificatul de moștenitor. Mulțumesc anticipat
Ce anume nu vi se pare corect?