Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Despăgubire accident rutier!Buna seara,as dori să ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Despăgubire accident rutier!Buna seara,as dori să mă ajutați cu o informație ...

Buna seara,as dori daca se poate să mă ajutați cu o informație și anume:anul trecut am avut un accident rutier pe trecerea de pietoni,am dat în judecată șoferul și.prin asigurator mi a oferit o sumă de bani cu mult mai mică decât am cerut eu .Întrebarea mea este daca pot sa accept suma oferită și pentru diferența până la suma ceruta de mine sa merg in continuare in instanta.Multumesc!
Nu merge asa, dacă primiți banii o sa semnați ca nu mai aveți pretenții.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Mulțumesc!

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Nu merge asa, dacă primiți banii o sa semnați ca nu mai aveți pretenții.