Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cerere de audiere martori
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cerere de audiere martori

Buna ziua,
Am rugamintea sa-mi spuneti daca depun cererea de audiere a martorilor in ziua termenului de judecata si ei sunt prezenti in sala, acestia pot fi audiati? Adica sa-i duc eu acolo cu masina ca sa nu mai trebuiasca citati si sa pierdem timp. Precizez ce este vorba de martorii reclamantului si ca este vorba de un proces civil
buna seara!
inai se propun probele, ele se incuviinteaza de catre instanta de judecata si apoi se administreaza.