Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Taxa de timbru
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Taxa de timbru

Va salut! Asociatia din sect 1 are plătit o taxa de timbru pentru un recurs împotriva unei sentințe dată de CAB, recurs ce se judeca la ICCJ. În contul cărei instanțe se plătește taxa, CAB sau ICCJ? Mulțumesc
~ Conținut șters la cerere ~