Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Accesul contabilei la contul firmei
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Accesul contabilei la contul firmei

Buna ziua! Daca am dat contabilei mele act notarial cum ca ar avea voie sa semneze in locul meu acte contabile (bilant etc) ea poate avea acces si la bani si sa ia din cont?
george-neagu, moderator
Nu are acces la cont decat daca mergeti dumneavoastra acolo cu ea si o imputerniciti.