avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 617 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Accesul contabilei la contul firmei
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Accesul contabilei la contul firmei

Buna ziua! Daca am dat contabilei mele act notarial cum ca ar avea voie sa semneze in locul meu acte contabile (bilant etc) ea poate avea acces si la bani si sa ia din cont?
Ultima modificare: Joi, 25 Februarie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 12:30, 25 Februarie 2021
Nu are acces la cont decat daca mergeti dumneavoastra acolo cu ea si o imputerniciti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnatura digitala si dreptul aplicarii acesteia cristina_71 cristina_71 Buna ziua. Intrebarea mea este daca sunt angajata cu cim la un srl, am dreptul de semnatura digitala a declaratiilor depuse online, sau mai este nevoie si de ... (vezi toată discuția)
Suspendare, radiere sau vanzare srl ContSters309037 ContSters309037 In feb 2010 am infiintat o societate comerciala de organizare evenimente. Pana la jumatatea anul 2011 m-am axat doar pe un singur serviciu iar pe toata ... (vezi toată discuția)
Semnaturi autorizate pe bilant 2009 mariarom mariarom Salut, Am absolvit un curs de contabilitate autorizat si m-am angajat contabil cu studii medii la o firma. Intrebarea mea este : pot semna bilantul la ... (vezi toată discuția)