Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua. Am avut un credit care a fost trimis in ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua. Am avut un credit care a fost trimis in executare ...

Buna ziua. Am avut un credit care a fost trimis in executare silita, l-am achitat pe tot in 2019. Ce as putea face sa fiu scos din biroul de credite, avand in vedere ca nu mai am nici o datorie? Mulțumesc
Fiecare inregistrare se pastreaza in baza de date a Biroului de Credit timp de 4 ani, inclusiv cea referitoare la restanta achitata.
buna, ai reusit sa iesi din biroul de credit? si eu sunt in aceeasi situatie

multumesc