Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cheltuielile de judecata afecteaza la eliberarea ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cheltuielile de judecata afecteaza la eliberarea conditionata ...

Cheltuielile de judecata afecteaza la eliberarea conditionata in cazul in care nu le-ai platit integral?
Stie cineva sigur?
Pe noua lege exista probleme.
Pe legea veche nu erau aceste probleme.
Poi cum platesti daca esti inchis?

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Pe noua lege exista probleme.
Pe legea veche nu erau aceste probleme.

Buna ziua. Fiti amabil, in instanta de judecata ptr eliberare conditionata a fratelui meu incarcerat, pot participa si eu? Sau nu este cu usa deschisa, doar cu citatie sau chemare. Multumesc

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Pe noua lege exista probleme.
Pe legea veche nu erau aceste probleme.

Sedinta de judecată este publica și puteți participa.Procesul este public.
Poate plăti familia sau cel arestat cheltuielile.

București 2023
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Multumesc mult pentru raspuns

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Sedinta de judecată este publica și puteți participa.Procesul este public.
Poate plăti familia sau cel arestat cheltuielile.

București 2023