Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate În urmă cu 2 zile, părinții mei 85 si 89 de ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

În urmă cu 2 zile, părinții mei 85 si 89 de ani,fiind la ...

În urmă cu 2 zile, părinții mei 85 si 89 de ani,fiind la plimbare cu cățelul meu(talie medie aprox. 9-10 kg,)au fost agresați....primul cățelul și după mama mea....adică mușcați de un câine din rasa...canne corso. sau mastiff(încă nu am informțiile clare)...care era cu stăpânul... fără lesă...și fără botniță! Ce-aș putea să fac,ca astfel de personaje.să răspundă pentru ceea ce fac?
Sa depună plângere la politie.