Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce acte, autorizatii pentru producere sucuri naturale ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce acte, autorizatii pentru producere sucuri naturale la sticla?

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva ce acte, autorizatii (si de unde) trebuie sa am pt a deschide si a furniza cu masina personala sucuri naturale la sticla.
george-neagu, moderator
Mergeti la Registrul Comertului si veti obtine toate informatiile necesare.