avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 709 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce acte, autorizatii pentru producere sucuri naturale ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce acte, autorizatii pentru producere sucuri naturale la sticla?

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva ce acte, autorizatii (si de unde) trebuie sa am pt a deschide si a furniza cu masina personala sucuri naturale la sticla.
Ultima modificare: Duminică, 7 Martie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Corina Capotã , Avocat 16:25, 8 Martie 2021
Mergeti la Registrul Comertului si veti obtine toate informatiile necesare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acte necesare pentru deschidere ceainarie shimmy shimmy Buna ziua, Avem o firma care se ocupa cu comercializarea ceaiului, ceai importat din Cehia. Ce acte si autorizatii ar fi necesare pentru a ne deschide o ... (vezi toată discuția)
Deschidere magazin mixt gabygrass gabygrass Buna ziua va rog frumos puteti sa-mi spuneti daca am o intreprindere familiala deschisa pe agricultura inclusiv culturi de legume pot deschide un magazin mixt ... (vezi toată discuția)
Infiintare magazin online mariuscoditoiu mariuscoditoiu buna ziua, as vrea sa imi spuneti si mie ce trebuie sa fac pentru a infinta un magazin online,adica imi trebuie firma,ce acte imi trebuie si unde trebuie sa ... (vezi toată discuția)