Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pentru intreprinderi individuale, ce fel de facturi ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pentru intreprinderi individuale, ce fel de facturi trebuie? sau chitante? mai trebuie si alteceva sau numai astea doua?

Ok eu am o intreprindere individuala, ce fel de factura imi trebuie si de fel de chitanta? mai trebuie si altceva sau numai astea 3? adica factura, chitanta, si stampila? si ce marime? A4, A5,A6?
szabifiu, utilizator
in functie de activitatea pe care o desfasurati. este posibil sa va trebuiasca casa de marcat. marimea facturierului si chitantierului o alegeti dvs. la fel in functie de specificul activitatii si de cantitatea de date pe care o veti inscrie pe aceste documente.