Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua, Aș dori sa aflu dacă exista o procedură ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua, Aș dori sa aflu dacă exista o procedură legală ...

Bună ziua,

Aș dori sa aflu dacă exista o procedură legală de a obține adeverința de salariat a tatălui meu.

Eu cu tatăl meu nu ne înțelegem și în consecință nu am reușit să-l conving să mă ajute. Adeverința îmi este necesara pentru a accesa un program ce oferă ajutor financiar pentru studii în străinătate.
Am fost și eu și mama la secretariatul locului de muncă al tatălui meu dar nu am reușit sa obținem adeverința.

Mulțumesc
Prin instanta da, dar nu sunt convinsa ca rezolvati in timp util pt a depune cererea de accesare a acelui program.