Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, in cazul in care am zile de CO neefectuate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, in cazul in care am zile de CO neefectuate iar CIM ...

Bună ziua, in cazul in care am zile de CO neefectuate iar CIM se incheie la termen, cu cit la suta va fii plătită ziua de concediu de odihnă
Indemnizaţia de concediu de odihnă reprezintă media zilnică a drepturilor salariale din ultimele 3 luni anterioare celei în care inceteaza c.i.m. multiplicată cu numărul de zile de concediu.