Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatia de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatia de proprietari

Buna ziua,
Am nevoie sa iau legatura cu cineva din asociatia proprietarilor unui bloc in care detin un apartament. Asociatiile proprietarilor sunt inregistrate undeva? Eu nu locuiesc in tara si nici nu am pe cine trimite la bloc. Cum pot gasi aceasta inforamatie?
Încearcă la biroul de Îndrumare și control al asociațiilor de proprietari din localitatea unde ai apartamentul; un telefon sau un mail, găsești informații pe pagina de net a primăriei.
eugenoctavian1968, utilizator