Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua.stiti cumva pentru soldati gradati ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua.stiti cumva pentru soldati gradati profesionisti cati ...

Buna ziua.stiti cumva pentru soldati gradati profesionisti cati bani se dau pentru rata la banca pentru achizitionarea unei locuinte?stiti cumva exact cati bani se dau?si daca se acorda pentru care credite?pentru noua casa se da?sau doar credit imobiliar,ipotecar?
Soldații și gradații profesioniști vor putea folosi banii pentru chirie și în cazul contractării unui credit ipotecar ori imobiliar
www.avocatnet.ro/articol_573...