Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna dimineata,din data de 16 06 2020 se tot amana ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna dimineata,din data de 16 06 2020 se tot amana procesul din ...

Buna dimineata,din data de 16 06 2020 se tot amana procesul din cauza ca, epertul desemnat de judecatorie nu depune epertiza la dosar.?
Va rog din suflet sa ma ajutati cu niste sfaturi? As putea sa iau legatura cu expertu sa vedem din ce cauza se amna epertiza,taxa fiind platita din dat de 19 06 2020
Luati legatura vedeți care este motivul si apoi solicitați instantei desemnarea unui alt expert în cazul în care nu poate efectua expertiză..