Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna as vrea sa intreb cum se procedeaza in cazul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna as vrea sa intreb cum se procedeaza in cazul urmator:un ...

Buna as vrea sa intreb cum se procedeaza in cazul urmator:un cioban a intrat pe pasunea mea pe care am inchiriato de la primaries cu contract. A distrust pasunea EU am facut plangere la politie cu martor cu tot persona a recunoscut dar nu vrea sa imi plates a paguba ieri a venit dosarul la politia comunei si nu stiu ce pproceduri urmeaxa sa se faca
Sau va angajați un avocat specializat în drept penal care să vă reprezinte în fața organelor de poliție sau așteptați (,posibil ani)ca poliția să finalizeze cercetările,ca un procuror să dispună o soluție etcetc