Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua !Persoanele pensionate pot beneficia de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua !Persoanele pensionate pot beneficia de legea 207/2020 ...

Buna ziua !Persoanele pensionate pot beneficia de legea 207/2020 ?Va multumesc!
Nu.Doar viitorii pensionari.