Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, ma interesează care sunt urmările ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, ma interesează care sunt urmările refuzului de ...

Bună ziua, ma interesează care sunt urmările refuzului de catre unul dintre partenerii de căsătorie, de a semna contractul final de prima casa.
Ce inseamna contractul final?
Contractul de credit, contractul de vânzare?