Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna seara. As vrea sa stiu catre ce institutii ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna seara. As vrea sa stiu catre ce institutii abilitate ma ...

Buna seara. As vrea sa stiu catre ce institutii abilitate ma pot indrepta pentru a face o plangere unei entitati bancare. La ANPC am facut deja sesizare.Multumesc.
Pentru ce motiv?