Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... In ce consta un act de comodat al mașinii ( ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

In ce consta un act de comodat al mașinii ( proprietatea mea)?

Bună ziua , în ce consta un act de comodat al mașinii ( proprietatea mea ) , către o fia de taximetrie? Mulțumesc frumos.
george-neagu, moderator

Adrian1212111 a scris:

Bună ziua , în ce consta un act de comodat al mașinii ( proprietatea mea ) , către o fia de taximetrie? Mulțumesc frumos.

Buna ziua,

Acordarea de către dumneavoastra gratuit a folosinței autoturismului către firma de taximetrie.