Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Salutare ! Am un dosar penal pentru ART 334 .aln 4 a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Salutare ! Am un dosar penal pentru ART 334 .aln 4 a trecut 1 ...

Salutare ! Am un dosar penal pentru ART 334 .aln 4 a trecut 1 an decand este deschis dosarul as putea acum sa depun o cerere pentru a face zile de munca in folosul comunități sau cum as putea cere in instanța macar sa fiu amendat penal ? M-a sperie gândul ca as primi o pedeapsa cu privare de libertare am abia 21 de ani:))
Va mulțumesc !
Angajați avocat și va cauta sa va scoată soluția cea mai bună.
Poate ca nu stiti dar aveți dreptul la avocat.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
~ Conținut șters la cerere ~
Din solicitarea dvs nu se intelege in ce stadiu sunteti cu dosarul. Angajati-va avocat si stabiliti impreuna cu el strategia apararii.