Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Sunt student absolvent de inginerie si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Sunt student absolvent de inginerie si doresc sa predau ...

Buna ziua.
Sunt student absolvent de inginerie si doresc sa predau meditatii legal in special pentru anul 1 si 2 a facultatii absolvite.
In ce conditii este posibil?