Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua sunt la inceputuri deci nu da ti cu pietre. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua sunt la inceputuri deci nu da ti cu pietre. 1 Am deschis ...

buna ziua

sunt la inceputuri deci nu da ti cu pietre.
1 Am deschis o firma de constructii si vreau sa angajez cetateni straini non eu. Ce pasi trebuiesc urmati?
2 pentru angajati romani la un salariu de 3000 brut ce taxe platesc catre stat

multumesc
Ghid de angajare cetateni straini (UE si non-UE)
[ link extern ] /

Calcul salariu
[ link extern ] /