Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... datorii in strainatate
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

datorii in strainatate

anul trecut am contractat un credit in strainatate in valoare de 2100 euro, am achitat aproape jumatate dar ajungind in tara nu mai am posibilitatea sa platesc ratele.
creditul este fara garantii sau girantii.
Asta este! Se mai intampla!
Care este intrebarea? Daca vi se poate intampla ceva? NU!