Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua.Am si eu o problema, tatal meu este bolnav ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua.Am si eu o problema, tatal meu este bolnav si se deplaseaza ...

Buna ziua.Am si eu o problema, tatal meu este bolnav si se deplaseaza foarte greu.Poate imputernici notarial pe cineva sa-i reprezinte bunurile si alte drepturi?Multumesc anticipat.
Buna ziua,
Daca este in deplinatatea facultatilor mintale, da.