Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Ce se întâmplă dacă eu i-am vândut ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Ce se întâmplă dacă eu i-am vândut concubinei ...

Bună ziua. Ce se întâmplă dacă eu i-am vândut concubinei mele jumătate din apartament acum 7ani și a uitat sa se înregistreze la primărie? Am plecat amândoi în străinătate și am uitat ca trebuia sa se înregistreze la primărie.probabil amenda cu toate ca sunt pe 0 la ptimarie toate taxele au fost plătite an de an. Mulțumesc frumos
Buna ziua, este contraventie si se poate sanctiona cu amenda.
Mulțumesc frumos.