Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum iau credit daca am indemnizație gr.ll pentru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum iau credit daca am indemnizație gr.ll pentru handicap permanent ...

Cum iau credit daca am indemnizație gr.ll pentru handicap permanent achiziționarea unei triciclete electrice in valoare de 6900 lei?
Contactati o banca/IFN si vedeti care sunt conditiile de creditare.