avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 262 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum iau credit daca am indemnizație gr.ll pentru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum iau credit daca am indemnizație gr.ll pentru handicap permanent ...

Cum iau credit daca am indemnizație gr.ll pentru handicap permanent achiziționarea unei triciclete electrice in valoare de 6900 lei?
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 08:52, 20 Mai 2021
Contactati o banca/IFN si vedeti care sunt conditiile de creditare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Credit de nevoi personale (persoana cu handicap) ContSters278981 ContSters278981 Buna ziua! Am intampinat si eu o problema si nu stiu cum sa o rezolv, ce este de facut. Am 27 ani si sunt o persoana cu handicap gradul 1 permanent, in ... (vezi toată discuția)
Credit prima casa sau ipotecar pentru pensionarii pe caz de boala Lucian92x Lucian92x Buna ziua, Prietena mea are 29 de ani si beneficiaza de pensie pe caz de boala nerevizuibila cu grad grav (1). Lunar primeste pensie, indemnizatie, ... (vezi toată discuția)
As dorii sa îmi cumpăr o tricicleta electrica in rate ,sunt ... kagitani kagitani As dorii sa îmi cumpăr o tricicleta electrica in rate ,sunt persoana cu handicap gradul 1 nerevizuibil ,si am si indemnizația de insotitor care o primesc ... (vezi toată discuția)