Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am cumparat un teren in jud. Prahova, in iunie 2020, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am cumparat un teren in jud. Prahova, in iunie 2020, 10.000 €. ...

Am cumparat un teren in jud. Prahova, in iunie 2020, 10.000 €. Daca il vand in vara aceasta platesc ceva special, taxe, impozit, etc ? Stiam ca e ceva suplimentar daca vand la sub 3 ani de la achizitie.
Nu platiti nimic.