Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Daca am depus un dosar la avocat și mi sa cerut un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Daca am depus un dosar la avocat și mi sa cerut un onorariu ...

Daca am depus un dosar la avocat și mi sa cerut un onorariu și am platit iar după 2 săptămâni mi sa mai cerut un onorariu dublu față de primul este corect?
~ Conținut șters la cerere ~
asta daca nu ati venit cu completari.
aveti contract ? cand ati platit, ati platit in baza unui contract ? cititi-l.
De unde sa ghicim.noi ce ati discutat cu av,ce intelegere ati făcut etc.Ati achitat un onorariu pt studiu /,,consultație,acum.vi se cere un onorariu pt instanța?Poate în urma studierii actelor se impun demersuri care necesită timp si efort.Incercati să explicați ce suma ati achitat pt ce anume etc.Daca nu va convine suma ceruta puteti cauta si alte oferte..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat