Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua...platesc pensie alimentară din martie 2020 ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua...platesc pensie alimentară din martie 2020 printr ...

Buna ziua...platesc pensie alimentară din martie 2020 printr o hotarare judecătorească ordonanța prezidențială ...iar în octombrie s a depus divorțul acum primind decizia sa plătesc Pensia alimentară din octombrie...mentionez ca plata e facuta la zi...cum pot contesta această decizie?se va lua în considerare apelul meu ?as dori ca plata noii pensii sa se faca din luna in care se da decizia
Da, atacati hotararea, depuneti copie dupa hotararea obtinuta pe calea ordonantei si dovezile de plata.