Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cat costa un avocat sa ma reprezinte in o contestatie ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cat costa un avocat sa ma reprezinte in o contestatie pentru ...

Cat costa un avocat sa ma reprezinte in o contestatie pentru un proces verbal de contraventie - radar.
Onorariile difera de la un avocat la altul .... luati legatura cu mai multi avocati si alegeti una din ofertele facute care vi se pare mai avantajoasa.