avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1111 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mama mea are o problema . La iesire spital pe biletul ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mama mea are o problema . La iesire spital pe biletul de externare ...

Mama mea are o problema .
La iesire spital pe biletul de externare nume este scris gresit si in scrisoare medicală la fel .
Ce se poate face...trebuie la consult la ambulatoriu.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:27, 1 Iunie 2021
Trebuie mers la spital pentru rectificare.

L-am atras atenția că a greșit la nume o litera e in loc de a dar nu a avrut rectifice .
L-am atras atenția imediat la iesire din spital.
Cornel Vasile a scris:

Trebuie mers la spital pentru rectificare.

Puteti sesiza Colegiul Medicilor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. sotul meu a decedat si pe certificatul de deces au ... florentza21 florentza21 Buna ziua. Sotul meu a decedat si pe certificatul de deces au trecut gresit numele de familie al mamei lui, de asemenea decedata. Au gresit o litera. ... (vezi toată discuția)
Certificat de nastere tradus gresit ClaudiaVai ClaudiaVai Fiica mea s-a nascut in Anglia, in Londra in 2002. In 2003 ne-am intors in tara si am dat la starea civila certificatul englezesc a fiicei mele pentru a-l ... (vezi toată discuția)
I s-a scos un organ si totusi pe iesirea din spital reiese ca il are anamariasonica anamariasonica Buna la toata lumea.Fiul meu are 13 ani si in urma unei lovituri in testicule a ramas fara testiculul stang.pe biletul de externare scrie ca sa practicat ... (vezi toată discuția)