Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mama mea are o problema . La iesire spital pe biletul ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mama mea are o problema . La iesire spital pe biletul de externare ...

Mama mea are o problema .
La iesire spital pe biletul de externare nume este scris gresit si in scrisoare medicală la fel .
Ce se poate face...trebuie la consult la ambulatoriu.
Trebuie mers la spital pentru rectificare.

L-am atras atenția că a greșit la nume o litera e in loc de a dar nu a avrut rectifice .
L-am atras atenția imediat la iesire din spital.
Cornel Vasile a scris:

Trebuie mers la spital pentru rectificare.

Puteti sesiza Colegiul Medicilor.