Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara . Daca in fond ne am judecat după vechiul ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara . Daca in fond ne am judecat după vechiul cod civil ...

Buna seara . Daca in fond ne am judecat după vechiul cod civil și am câștigat ,cel care a făcut apel trebuia să facă în 15 zile după cum era în VCC sau in 30 după cum i a comunicat instanta ? Mulțumesc
30 de zile, conform codului de procedură civilă.