Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună seara! Va rog sa ma ajutati cu un sfat....in ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună seara! Va rog sa ma ajutati cu un sfat....in urma procesului ...

Bună seara! Va rog sa ma ajutati cu un sfat....in urma procesului de tagada paternitate, de unde a rezultat ceea ce se stia : copilul nu este al sotului, mama acestuia a preluat continutul hotararii judecatoresti si la distribuit pe messenger persoanelor cunoscute.......Sotul m-a avertizat ca va face acest lucru dinainte ......ce pot face, este legal avand in vedere ca sunt date ale copilului........chiar nu exista nicio cale..........sotul si a refacut viata,are o alta relatie, vrea despagubiri de la mine......
puteti cere daune morale de la ea in instanta si sa ii faceti plangere la autoritatea nationala de supraveghere a prelucrarii datelor cu caracter pesrsonal.

[ link extern ] /