Forum Discuţii juridice Executare silită Buna seara... am o datorie din 2016 la vodafone... ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna seara... am o datorie din 2016 la vodafone... executot a ...

Buna seara... am o datorie din 2016 la vodafone... executot a fost BEJ.executoris, intre timp au cesionat datoriile sau ce aveau si m-am trezit cu kredit incaso... executoris au pus poprire pe cont, kredint incaso nu... ce pot face? Un sfat?
Buna ziua, faceti contestatie la executare. Este posibil ca datoria sa fie prescrisa.