Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Copiii pensionari de urmas pot beneficia de pensie de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Copiii pensionari de urmas pot beneficia de pensie de urmas pe ...

Copiii pensionari de urmas pot beneficia de pensie de urmas pe perioada prelungirii de studii?
Da, cu conditia sa nu depaseasca varsta de 26 ani.