Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensia de urmas a unui copil de 18 ani, elev ,poate fi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensia de urmas a unui copil de 18 ani, elev ,poate fi cumulata ...

Pensia de urmas a unui copil de 18 ani, elev ,poate fi cumulata cu salariul pe care l-ar primi daca ar lucra pe perioada vacantei de vara?
Da.