Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Denumire functie aferenta COR scrisa gresit
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Denumire functie aferenta COR scrisa gresit

Denumire aferenta COR scrisa gresit

Buna ziua,
Am modificat o functie si un COR si in loc de "Conducator ............" cum este trecut in COR-ul respectiv am scris din greseala "Coordonator..............." Cat este de gresit acest lucru? poate fi atacat in instanta? ar trebui sa remediez cumva situatia?

Va multumesc
Poate fi vorba despre o eroare materiala ... se poate intocmi un act rectificativ la cel in care s-a mentionat gresit denumirea.