avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Acum o luna jumate am retras o plangere prealabila. ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Acum o luna jumate am retras o plangere prealabila. Voi avea ...

Acum o luna jumate am retras o plangere prealabila. Voi avea de platit cheltuieli judiciare, avand in vedere ca am foat audiata doar eu, nemaiapucand si martorii din cauza razgandirii mele? Imi puteti spune o suma estimativa pentru aceste cheltuieli?
Probabil 50-100 lei
Multumesc, dar unde trebuie sa ii achit?
O sa vedeți când primiți soluția.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intr-o ordonanta de incetare pt retragerea unei plangeri, vor ... andreeabrd28 andreeabrd28 Intr-o ordonanta de incetare pt retragerea unei plangeri, vor fi specificate si detalii? gen impotriva cui am facut plangere si de ce. (vezi toată discuția)
Plângere penală Adrian1801 Adrian1801 Bună seara, am făcut o plângere penală fostei soţii pentru neplata pensiei alimentare, plângerea a fost făcută la Parchetul din Ploiești, apoi a fost ... (vezi toată discuția)
Citatie recomandata de la politie popescu_87 popescu_87 Buna seara!Astazi am fost anuntata telefonic ca am primit o citatie de la politie pentru o plangere penala de la viitoarea soacra impotirva mea si a ... (vezi toată discuția)