Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua am și eu o întrebare , va rog este URGENT. ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua am și eu o întrebare , va rog este URGENT. Am cumpărat ...

Buna ziua am și eu o întrebare , va rog este URGENT. Am cumpărat o mașina in leasing pe persoana juridică din Belgia și vreau sa închid firma sa plec in țara .. DACĂ ÎNCHID FIRMA ȘI DAU MAȘINA ÎNAPOI MAI SUNT OBLIGATĂ SA PLĂTESC RATELE LA LEASING PANA LA SFÂRȘITUL CONTRACTULUI ? Mulțumesc anticipat
Depinde de contractul de leasing pe care l-ați încheiat în Belgia. Ar trebui să întrebați la societatea de leasing din Belgia.