Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pot plati la nivelul salariului din acea perioada care ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pot plati la nivelul salariului din acea perioada care nu am ...

Pot plati la nivelul salariuluo din acea perioada care nu am lucrat
Ce sa platiti , contributiile din urma?
Atunci salariul era mai mic si contributia era mai mica acum pot plati contributia care era atunci?
Baza lunară de calcul al contribuției de asigurări sociale o constituie venitul lunar asigurat înscris în contractul de asigurare socială care nu poate fi mai mic decât salariul de bază minim brut pe țară garantat în plată în vigoare la data încheierii contractului de asigurare socială.