Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, daca un salariat aduce decizia de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, daca un salariat aduce decizia de pensionare pentru ...

Buna ziua, daca un salariat aduce decizia de pensionare pentru pensie anticipata partial si vrea sa mai stea pana la sfarsitul lunii, dorind sa i se inceteze contractul cu luna urmatoare, Luna este de 31 si cade sambata, iar 1 cade duminica, cu ce data se va inceta contractul? Multumesc
Cu data cand a dus decizia de pensionare i se va inceta c..i.m..